Teklif Alın

Sosyal Medya Yönetimi Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’ye danışmanlık hizmeti vermekteyim. Sosyal Medya Hesap Yönetimi planları Basic, Standard ve Premium olmak üzere 3 farklı stratejiye hitap etmektedir. (Planları incelemek için tıklayınız.)

[wpforms id=”3030″]

Temel Sosyal Medya Hesap Planları Nelerdir?

Basic Plan

Sadece Instagram ve Facebook sosyal medya hesaplarının yönetimi dahildir. Buna her hafta 1 adet özgün içerik üretilir. Bu içerik kurumsal hesabın, hangi saat ve günde etkileşim aldığı analiz edilerek paylaşılır. Bu içeriğin tarzına göre özel tasarım yapılır ve reklam yönetimini de destekler.

Standard Plan

Instagram ve Facebook’a ilave olarak Twitter ya da Linkedin hesaplarından bir tanesinin yönetimi (etkileşim oranına bağlı olarak) karar verilir. Haftada 3 özgün içerik tasarlanır ve paylaşılır. Bu içeriklerler yine özel tasarımdır. Reklam yönetimi desteklenir ve 3er aylık analiz ve raporlama yapılır.

Premium Plan

Hepsine ilave Youtube kanalı açılır ve video içeriklerle video reklamcılığı ve video pazarlamacılığına temel giriş yapılır. Video içerikleri fiyata dahil değildir. Görsel içerikler haftada toplamda 5 adettir. (3 post +2 story) Aylık analiz ve raporlama yapılarak ideal kurgu ve stratejiler belirlenir. Kampanya ya da çekiliş isteyen firmalar için kurgu ve çekiliş sonlandırılması tarafımca yapılır. Müşteri İlişkileri Yönetimi kapsamında sosyal medya hesapları üzerinden gelen soru ya da öneriler firma yetkililerine bizzat gönderilir.