Ben Kimim

Sosyal Medya Danışmanlığı Sürecim ve öncesi

Profesyonel iş hayatıma Garanti Bankası ve Ing Bank tecrübeleriyle başladım. Garanti Bankası’nda Oto-Finansman Sorumlusu olarak; Opel, Honda, Skoda, Toyota markaları olmak üzere tüm ikinci el araçların finansmanının sağlanması konusunda görev yaptım. Ing Bank’tan aldığım transfer teklifini değerlendirerek şube deneyimi elde ettim ve sadece Oto-Finansman değil Mevduat Yönetimi, Kredi Yönetimi, Müşteri Yönetimi ve Performans Yönetimi anlamında da yoğun iş temposuna ayak uydurdum. Bu süreç içerisinde aklım hep dijital insanlardaydı. Reklamlar, markalar, içerikler ve hayallerimin sonsuzluğu…

Bankacılık yaparken de kendimi geliştirmeye devam ettim ve yaklaşık 4 sene sonra bankacılık sektörüne veda ederek, Doğuş Kozmetik A.Ş.’ de Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı olarak işe başladım. SEO, İçerik Pazarlama , Sosyal Medya Pazarlama, E-mail Pazarlama, Google AdWords, Analytics, Search Console, WordPress, E-ticaret, video editing konularına olan ilgim ve yeteneğim neticesi ile işimi severek yapma şansına sahip olduğum için kendimi mutlu hissediyorum. Başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’de freelance sosyal medya danışmanlığı hizmeti vermekteyim.

Sosyal Medya Danışmanlığı Dışında ?

www.rmccanta.com.tr başta olmak üzere, Sosyal Medya Danışmanlığı, Google Ads reklam yönetimi, sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklam yönetimi ve dijital pazarlama alanında çalışmalar yapıyorum.

Bu süreç içerisinde yaklaşık 8 ay süren Bilge Adam Akademi’den aldığım Dijital Medya Uzmanlığı, Google’dan Sosyal Medya Danışmanlığı yapabileceğim Dijital Atölye, Temel Düzey Adwords ve Dijital Satış sertifikalarına hak kazandım.

Bütün bunların yanı sıra html5 ve python dersleri alarak, web tasarım-geliştirme ve yazılım alanında da kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Yeni aplikasyonlar yaratma fikri beni cezbediyor.

Tüm bunların dışında güzel ev yemekleri, salatalar ve kızartmalar yapabiliyorum. Hayalimdeki insanla aynı yuvayı paylaşmanın heyecanı ve huzuru içerisinde olduğumu da ilave etmek isterim.

Firma analizleri ve görüşlerim için Blog sayfamdaki yazıları okuyabilirsiniz.

Sevgiler,