HİZMET DETAYLARI

Sosyal Medya Uzmanı olarak özellikle e-ticaret firmalarında aktif rol oynamamız gerekmektedir. Web site trafiğini artırmak en belirleyici stratejilerdendir. Web site trafiğini de etkileyen faktörlerden bir tanesi sosyal medyanın aktif ve verimli kullanımıdır.

Kozmetik alanında ithalat, ihracaat yapan Doğuş Kozmetik olarak influencer marketinge yoğunlaşılarak, başlıca youtuberlarla çalışılmıştır. İstanbul’daki ajanslarla iş birliği yapılarak, know how videoları özellikle tercih edilmiştir.

Bu süreçte fotoğraf ve video kurgusu, sosyal medya stratejilerinin oluşturularak, içerik takvimi planlaması ve takvimin yönetilmesi, PR ajansları ile işbirliği yapılması, e-bülten ya da bültenler oluşturularak geleneksel pazarlama süreçleri de desteklenmiştir. Sosyal medya uzmanı olarak yer almanın dışında bir çok sürece de dahil olmak beni mutlu etmekteydi.

Beraber yaptığımız kampanya, çekiliş ve tüm oluşumları beraber yönettiğimiz için son derece mutluyum. Sosyal medya danışmanlığı hakkında buradan daha fazla bilgi alabilirsiniz.