Sosyal medya reklam yönetimi Ankara olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet verilmektedir. Sosyal medya son yıllardaki kullanım artışı nedeniyle markaların da pazarlama çalışmalarına entegre olmuşlardır.

Her geçen gün katlanarak artan sosyal medya kullanımı %50’lere ulaşmıştır. Bu da farklı markalar ve sektörler için potansiyel pazar yaratmaktadır.

Sosyal medya reklam yönetimi ile potansiyel ve mevcut müşterilerinize, markanız, ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi verebilir, fiyatlar, randevu, rezervasyon, satış ve mesaj göndermelerine neden olarak daha çok kullanıcıya erişebilirsiniz.

 

Sosyal Medya Reklam Yönetimi Ankara - Selares Güzellik
Sosyal Medya Yönetimi Ankara – Selares Güzellik

Sosyal medya reklam yönetimi Ankara ve illere göre; yerel reklamlar, marka bilinirlilik reklamları, dönüşüm reklamları, trafik reklamları ve etkileşim reklamları yapılmaktadır. Sektöre göre değişiklik göstermektedir.

Markanın hedef kitlesi belirlenerek, en doğru kullanıcılara minimum bütçe ile çalışmalar yapılarak, reklam raporları irdelenerek yeni stratejiler oluşturulmaktadır.

Sosyal medya kullanmanın pazarlama katkıları hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız.

Facebook ve Instagram reklamları olarak hizmet verilmektedir. Bu sosyal medya reklam yönetimi markadan alınan bilgilerle, potansiyel kullanıcılara ulaşmak amaçlanmaktadır. Bu kullanıcılar, hedef kitle analizleri ile reklam modeline aktarılır ve reklam bütçesi minimum maliyetle maksimum erişim, etkileşim veya gösterim elde edilmektedir. Bu sosyal medya KPI’ları analiz edilerek marka ile paylaşılmaktadır.

Ücretlendirme ve Detaylar

Hedef Kitle  Sektöre bağlı hedef kitle
Zamanlama  Farketmez
Ücret  500 TL/ay
Ek Hizmet  Sosyal Medya İçerik Yönetimi 
Ek Hizmet  Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimi