Hizmet Açıklamaları

Sosyal medya içerik yönetimi Ankara olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Farklı, kaliteli, ilgi çekici içerik üretilerek; son kullanıcıların davranışlarına göre strateji yürütülmektedir.

Markanın sektörü ve rekabet durumuna göre farklılık göstermektedir. Her ne kadar doğrudan tüketiciye hitap eden (B2C) firmalar, sosyal medyadan vazgeçemese de B2B firmalar da sosyal medya pazarlamasını kullanmaktadır.

Sosyal medya içerik yönetimi Ankara olmak üzere diğer illere de hizmet vermektedir. Fakat fotoğraf ve video kurgusu için Ankara ili dışına hizmet verilmemektedir.

 

 

Profesyonel fotoğraf ve video çekimi hizmetine ek olarak montaj, intro, outro, arkaplan sound ve kurumsal şablon oluşturulmaktadır.

Ürün ya da hizmetin detaylı fotoğraf ve video çekimi, sosyal medya içerik yönetiminde kullanılırken, sosyal medya reklam yönetiminde de kullanılacaktır.

 

 

Marka ve sektöre göre değişiklik gösteren içerikler için, markaya özel içerikler hazırlanmaktadır. İçerik takvimi ve etkinlik planları oluşturularak; olası durumlarda kriz yönetimi de engellenmektedir. Sosyal medya içerikleri hala, başarılı strateji oluşturmak ve kurgulamak için son derece önemlidir. Eğlenceli, katılımcı, bilgi verici, geri dönüşlere açık ve faydalı içerikler markalara artı puan katmaktadır. Daha çok etkileşim sağlayan bu içerikler, markanın da sosyal medya hesaplarının verimli yönetildiği anlamı taşımaktadır.

 

Ücretlendirme ve Detaylar

Zamanlama  4 / hafta
Sıklık  4 post, 4 Story
Ücret   1000 TL/ay
Ek Hizmet  Sosyal Medya Reklam Yönetimi
Ek Hizmet  Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimi