Hizmet Açıklamaları

Sosyal medya danışmanlığı Ankara olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet verilmektedir. Sosyal medya içerik yönetimi ve sosyal medya reklam yönetimi hizmetlerinden oluşmaktadır. Instagram ve Facebook reklamlarına odaklanılarak marka bilinirliliği artırılma amacı taşımaktadır.

2018 yılı verilerine göre sosyal medya kullanım oranı %50 oranına yaklaşmıştır. En popüler sosyal medya platformlarından olan Instagram ve Facebook’a odaklanılarak, etkileşim, görüntüleme, erişim, dönüşüm, trafik ve marka bilinirliliği artırılmaktadır.

 

 

Sosyal medya danışmanlığı Ankara başta olarak tüm illerde, yerel reklamlar, kampanya, çekiliş ve ilgi çekici içeriklerle kullanıcıların marka hakkında bilgi sahibi olmasına odaklanılmaktadır. Kullanıcı deneyimli videolar, röportajlar, ürün ve hizmete dair detaylı bilgi vermek gerekmektedir.

Sosyal medya kullanıcılarının her geçen gün sayılarının artması nedeniyle, bir çok işletme tarafından sosyal medya pazarlaması tercih edilmektedir. Uygun strateji, etkinlik takvimi hazırlanarak; sosyal medya raporlaması ile sonuçlara göre hedef kitle belirlenmelidir. Sosyal medya danışmanlığı Ankara’da yüz yüze görüşerek, gerekli aksiyonlar alınmaktadır.

Markaya ve sektöre göre değişiklik sağlayan hedef kitleler; demografi, ilgi alanı, cinsiyet, yaş vb özelliklere göre kriterlere ayrılmaktadır. Bu hedef kitlelere uygun reklam kampanyası yönlendirilmesi sonucunda reklam analizleri yapılarak, yeni hedef kitleler oluşturulur ya da yeniden pazarlama süreçlerine gidilmelidir.

 

Ücretlendirme ve Detaylar

 

Zamanlama Haftada 4 gün
Sıklık 4 post, 4 story /hf
Ücret 1500 TL/ay
Ek Hizmet  Sosyal Medya Reklam Yönetimi
Ek Hizmet  Sosyal Medya İçerik Yönetimi