Hizmet Açıklamaları

Profesyonel fotoğraf ve video çekimi Ankara ilinde hizmet verilmektedir. Ürün ve hizmetin detayı, son kullanıcıya gösterilme amacı taşımaktadır.

Çekilen fotoğraf ve videolar sosyal medya içeriklerinde kullanılmaktadır. Herhangi bir katalog, dergi, web sitesi, e-ticaret veya online platformlar için fotoğraf ya da video çekimi yapılmamaktadır.

 

 

Markanın sunduğu ürün ya da hizmetin detayı hakkında bilgi veren fotoğraflar ile son kullanıcıya bilgi verilmektedir. Videolarda ise müşteri deneyimi, röportajlar, çalışan röportajları, çekilişler, kampanyalar vb noktalara dokunulmaktadır. Müşterilerin marka hakkında bilgi sahibi olması ve bunun satış, randevu ya da rezervasyona dönüşmesi amaçlanır.

Mobil cihaz kullanımlarının yaygınlaşması ile cep telefonları da kullanılmaktadır. Detay fotoğraflarda cep telefonları tercih edilen kalitede değildir. Profesyonel fotoğraf ve video çekimi Ankara iline hizmet vermektedir. Sosyal medya danışmanlığı hizmetine ek olarak sunulmaktadır. Sosyal medya içeriklerinde bütünlük olması açısından, çekimi ve montajı tamamlanan videolar, paylaşım günlerinde kullanıcılarla paylaşılır.

 

 

Çekilen fotoğraflar reklam yönetiminde ve içerik yönetiminde de kolaylıkla kullanılmaktadır. Sosyal medya paylaşımları dışında çekilen fotoğraflar katalog, broşür vb çekimlere uygun olmayabilir.

Yüksek kalitede çekilen kısa videolar ile sosyal medyada daha çok kullanıcıya erişmeniz mümkün. Özellikle sosyal medya reklamlarında en çok kullanılan yöntemlerden bir tanesi de “video reklamcılığı”dır.

 

Ücretlendirme ve Detaylar

Zaman Aylık
Yer  Sadece Ankara
Ücret 1000 TL/ ay
Ek Hizmet  Sosyal Medya İçerik Yönetimi
Ek Hizmet  Sosyal Medya Reklam Yönetimi