Hizmet Açıklamaları

Instagram reklam yönetimi Ankara olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Sosyal medya son yıllardaki kullanım artışı nedeniyle markaların da pazarlama çalışmalarına entegre olmuşlardır.

Her geçen gün katlanarak artan sosyal medya kullanımı %50’lere ulaşmıştır. Bu da farklı markalar ve sektörler için potansiyel pazar yaratmaktadır.

 

Instagram reklam yönetimi Ankara çevresinde yerel reklamlar, daha fazla dönüşüm, mağaza ziyareti veya randevu alabilirsiniz. Potansiyel ve mevcut müşterilerinize, markanız, ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi verebilir, fiyatlar, randevu, rezervasyon, satış ve mesaj göndermelerine neden olarak daha çok kullanıcıya erişebilirsiniz.

Markalar, instagram reklam yönetimi ile daha düşük bütçe ile daha geniş kitlelere ulaşabilmektedir. Uygun hedef kitle çalışması, kaliteli ve faydalı içerik ve etkili müşteri ilişkileri yönetimi ile kullanıcı deneyimi üst düzeyde tutularak, memnuniyet sağlanmaktadır.

Instagram Reklam Yönetimi Ankara
Instagram Reklam Yönetimi Ankara

Hizmetin kalitesi, detayı ve süreci hakkında verilen bilgiler; kullanıcıları markaya bir adım daha yaklaştıracaktır. Demografi, ilgi alanı, meslek, coğrafi konum, cinsiyet vb özelliklere göre hedef kitleler oluşturulur.

Profesyonel fotoğraf ve video çekimiyle, hedef kitleye; konum, hizmet çeşitleri, ürün çeşitleri, müşteri röportajları, know how videoları, uzman videoları ile reklam kampanyaları da oluşturulmaktadır.

Instagram reklam yönetimi ve raporlanması bakımından temel pazarlama stratejilerinizin oluşmasına katkı sağlamaktadır. Sizi sosyal medya racalığı ile gören kullanıcılar bir süre sonra sizi takip etmeye başlayacak ve artık tanımak isteyeceklerdir.

 

Ücretlendirme ve Detaylar

 

Hedef Kitle Marka ve sektöre göre değişkendir
Süre  Aylık, haftalık, günlük
Ücret 250 TL/ ay
Ek Hizmet  Facebook Reklam Yönetimi
Ek Hizmet  Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimi