Hizmet Açıklamaları

Facebook reklam yönetimi Ankara olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Sosyal medya son yıllardaki kullanım artışı nedeniyle markaların da pazarlama çalışmalarına entegre olmuşlardır.

Her geçen gün katlanarak artan sosyal medya kullanımı %50’lere ulaşmıştır. Bu da farklı markalar ve sektörler için potansiyel pazar yaratmaktadır.

Facebook Reklam Yönetimi Ankara
Facebook Reklam Yönetimi Ankara

Facebook reklam yönetimi Ankara çevresinde yerel reklamlar, daha fazla dönüşüm, mağaza ziyareti veya randevu alabilirsiniz. Potansiyel ve mevcut müşterilerinize, markanız, ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi verebilir, fiyatlar, randevu, rezervasyon, satış ve mesaj göndermelerine neden olarak daha çok kullanıcıya erişebilirsiniz.

Markalar, instagram reklam yönetimi ile daha düşük bütçe ile daha geniş kitlelere ulaşabilmektedir. Uygun hedef kitle çalışması, kaliteli ve faydalı içerik ve etkili müşteri ilişkileri yönetimi ile kullanıcı deneyimi üst düzeyde tutularak, memnuniyet sağlanmaktadır.

 

Hizmetin kalitesi, detayı ve süreci hakkında verilen bilgiler; kullanıcıları markaya bir adım daha yaklaştıracaktır. Demografi, ilgi alanı, meslek, coğrafi konum, cinsiyet vb özelliklere göre hedef kitleler oluşturulur.

Profesyonel fotoğraf ve video çekimiyle, hedef kitleye; konum, hizmet çeşitleri, ürün çeşitleri, müşteri röportajları, know how videoları, uzman videoları ile reklam kampanyaları da oluşturulmaktadır.

Potansiyel müşteri analizi yapılarak uygulanır. Potansiyel müşterileri oluşturmak için, hedef kitle analizi yapılır ve minimum bütçe ile maksimum kullanıcıyla ulaşılır.

 

Ücretlendirme ve Detaylar

 

Hedef Kitle Marka ve sektöre göre değişkendir
Süre Aylık, haftalık, günlük
Ücret 250 TL/ ay
Ek Hizmet  Instagram Reklam Yönetimi
Ek Hizmet Profesyonel fotoğraf ve Video Çekimi