Özlem Kayasaroğlu Acar

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Tutkum Nereden Geliyor?

Profesyonel iş hayatıma Garanti Bankası ve Ing Bank tecrübeleriyle başladım. Garanti Bankası’nda Oto-Finansman Sorumlusu olarak; Opel, Honda, Skoda, Toyota markaları olmak üzere tüm ikinci el araçların finansmanının sağlanması konusunda görev yaptım. Ing Bank’tan aldığım transfer teklifini değerlendirerek şube deneyimi elde ettim ve sadece Oto-Finansman değil Mevduat Yönetimi, Kredi Yönetimi, Müşteri Yönetimi ve Performans Yönetimi anlamında da yoğun iş temposuna ayak uydurdum. Bu süreç içerisinde aklım hep dijital insanlardaydı. Reklamlar, markalar, içerikler ve hayallerimin sonsuzluğu…

Bankacılık yaparken de kendimi geliştirmeye devam ettim ve yaklaşık 4 sene sonra bankacılık sektörüne veda ederek, Doğuş Kozmetik A.Ş.’ de Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı olarak işe başladım. SEO, Content Marketing, Sosyal Medya Marketing, E-mail Marketing, Google AdWords, Analytics, Search Console, WordPress, E-ticaret, video editing konularına olan ilgim ve yeteneğim neticesi ile işimi severek yapma şansına sahip olduğum için kendimi mutlu hissediyorum.

Başka Hangi İşlerle İlgileniyorum?

www.rmccanta.com.tr başta olmak üzere tüm işlerim, danışmanlık yaptığım firmalar ve projelerimi kendi sayfamda yayımlayacağım.

Bu süreç içerisinde yaklaşık 8 ay süren Bilge Adam Akademi’den aldığım Dijital Medya Uzmanlığı kursumdan da mezun olarak, bilgi ve becerilerimi geliştirmeye gayret ettim.

Bütün bunların yanı sıra html5 ve python dersleri alarak, web tasarım-geliştirme ve yazılım alanında da kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Yeni aplikasyonlar yaratma fikri beni cezbediyor.

Tüm bunların dışında güzel ev yemekleri, salatalar ve kızartmalar yapabiliyorum. Hayalimdeki insanla aynı yuvayı paylaşmanın heyecanı ve huzuru içerisinde olduğumu da ilave etmek isterim.

Firma analizleri ve görüşlerim için Blog sayfamdaki yazıları okuyabilirsiniz.

Sevgiler,